PROŚBA O POMOC – ZAGINĄŁ KRZYSZTOF DYMIŃSKI

Zwracam się do Państwa w imieniu Agnieszki i Daniela Dymińskich, rodziców zaginionego Krzysztofa, będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na przeczytanie tej wiadomości.

Od kilku miesięcy szukamy zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, lat 16. Wyszedł z domu 27.05.2023 roku. Krzysztof może w tym momencie przebywać w każdym miejscu na terenie całej Polski.

Dlatego, jako grupa poszukująca i przyjaciele rodziców, zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o przekazanie uczniom informacji o zaginionym Krzysztofie Dymińskim np. podczas godzin wychowawczych, przekazanie pracownikom i rodzicom uczniów informacji o zaginionym Krzysztofie Dymińskim np. na wywiadówkach, zebraniach kadry, wydrukowanie (https://dyminski.pl/pliki-do-pobrania/) lub zamówienie plakatów (https://dyminski.pl/174-2/) i wywieszenie na tablicy ogłoszeń lub w innym widocznym miejscu, jeśli ktoś z Kadry lub Uczniów widział podobnego chłopca, prosimy o kontakt do rodziny pod nr telefonu 604 944 800 lub wypełnienie zgłoszenia https://dyminski.pl/zglos-jesli-widziales-poszukiwanego/. Wszelkie informacje można także uzyskać na powstałej oficjalnej stronie dotyczącej Krzysia Dymińskiego – dyminski.pl

Krzyś to dobre dziecko, nastolatek, który nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych. Dobry uczeń, wspaniały kolega. Marzył, że zostanie lekarzem… Nic nie zapowiadało tragedii. Pewnego dnia wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu do dnia dzisiejszego. Mógłby być jednym z uczniów Państwa szkoły: chłopakiem, który ma swoje marzenia i plany. Powinien być w domu, z kochająca rodziną.

Bez Państwa nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Połączmy siły!

Dziękujemy wszystkim którzy już nam pomogli. Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź zwrotną.

Z wyrazami szacunku,
Magda Budzyńska

Zaginiony Krzysztof Dymiński - plakat