NIEODPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE W 2024 ROKU – FUNDACJA CEL

Fundacja C.E.L. zaprasza na indywidualne konsultacje psychologiczne. Jesteśmy psychologami, pedagogami, psychoterapeutami z wieloletnim doświadczeniem i dobrym przygotowaniem do pracy terapeutycznej. Różnimy się w podejściach, ale dla każdego z nas ważne jest myślenie systemowe. Wiemy i widzimy jak to co dzieje się na świecie utrudnia funkcjonowanie wielu rodzinom i osobom. W Fundacji C.E.L. nie prowadzimy długoterminowej psychoterapii, ale możemy zaproponować kilka rozmów z terapeutą. Takie rozmowy pomagają w radzeniu sobie ze stresem, spojrzeniu na bieżące problemy z innej perspektywy, uruchomieniu procesu zmiany i przygotowaniu się do tego, co czeka nas za chwilę…

Oczywiście kilka spotkań to tylko jakiś krok, ale może warto zacząć od niego, żeby mieć większą orientację dokąd chcę zmierzać, gdzie są moje zasoby i skąd brać siły do pokonywania kolejnych wyzwań na które sami się nie decydowaliśmy. Kilka spotkań to może nie pakiet marzeń, ale wystarcza czasami do tego, żeby rozwiązać bieżący problem, zobaczyć kierunek i dowiedzieć się co i jak porządkować dalej. Część z Was dostanie u nas to czego szuka, dla innych będziemy pomostem do dalszych decyzji… może do pracy grupowej (na razie on-line), może do długoterminowej terapii w innym miejscu już potem.

Jesteśmy organizacją pozarządową, dużo wysiłku i czasu wkładamy w planowanie działań potrzebnych Państwu. Staramy się mieć ofertę pomocy psychologicznej dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Czasami jednak nie jest to możliwe, bo realizujemy projekty, a te nie zawsze odpowiadają na potrzeby 100% populacji Mieszkańców Warszawy. Jeśli nie zatrzymasz się u nas pomożemy poszukać adekwatnej pomocy i wskażemy miejsce, do którego my mamy zaufanie i które teraz jest dostępne.

Dzwoń do nas śmiało JEŚLI:

JESTEŚ RODZICEM, który ma za sobą trudną historię rodzinną z problemem uzależnienia w tle. Jeśli teraz jeszcze bardziej niż zwykle nie rozumiesz zachowań i potrzeb swojego dziecka (młodego człowieka). Jeśli chcesz mimo wszystko uczyć się stawiać granice i rozwiązywać rodzinne konflikty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w skutecznym budowaniu porozumienia ze swoimi dziećmi lub w opracowaniu skutecznej interwencji rodzicielskiej

JESTEŚ KOBIETĄ po doświadczeniach przemocy w rodzinie pochodzenia lub w związkach, jeśli masz poczucie, że żyjesz w sytuacji opresji. Jeśli nie wiesz jak radzić sobie ze swoją samotnością i trudem budowania dobrych związków i dobrej rodziny…

JEŚLI JESTEŚ DOROSŁYM NIEKONIECZNIE RODZICEM w Twoim domu rodzinnym alkohol był częstym gościem i nadal po latach wracają do Ciebie przykre doświadczenia z przeszłości. Poszukujesz wsparcia, bo czasem sam wpadasz w kłopoty sięgając po to, co groźne i szkodliwe… (ten punkt to wyjątkowa oferta dostępna okresowo tylko dla mieszkańców MOKOTOWA)

JESTEŚ MŁODĄ OSOBĄ – informujemy, że w tym obszarze jesteśmy dostępni wyłącznie dla absolwentów grup DDA realizowanych w Fundacji C.E.L. w latach 2022 i 2023 (jeśli kiedyś nastąpi jakaś zmiana poinformujemy na stronie i na FB)

Zapisy na konsultacje jak zwykle przyjmuje Biuro C.E.L. Zgłoszenia od Państwa przyjmujemy pod numerem telefonu komórkowego w godzinach pracy Biura aktualizowanych na stronie i FB – tel. 508 797 177.

Logo Fundacji CEL