KAJET ROZWOJOWY – KAMPANIA #PRZYTULDZIECKO

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was bezpłatny, ósmy już Kajet Rozwojowy. Dziękujemy Wam za to, że razem z nami działacie, aby świat najmłodszych był lepszy, a Dzień Dziecka odbywał się codziennie.

VIII Kajet Rozwojowy stworzony został z okazji Dnia Dziecka. Wykorzystaliśmy ten moment, by pochylić się nad sylwetką i trudnościami rozwojowymi tak zwanego „e-dziecka”, czyli dziecka wychowującego się w nadmiernym towarzystwie technologii.

W tym Kajecie Rozwojowym znajduje się mnóstwo ważnej, ciekawej teorii przybliżającej temat wpływu nadmiernego kontaktu dziecka z technologią na jego rozwój i kilka przyjemnych zabaw, które pozwolą oderwać się dziecku od ekranu i potrenować istotne umiejętności. To aktywności idealne na wspólny Dzień Dziecka! 🙂

Materiał zawarty w Kajecie pochodzi z Kursu dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej dostępnego na portalu Edulyke udostępnionego za życzliwością EduLyke.

Cieszmy się jutrem jak dzieci,
zespół kampanii #przytuldziecko

Logo kampanii Przytul dziecko: w centrum mama trzymająca na rękach niemowlę, nad nimi tytuł kampaniiŹródło: http://przytuldziecko.pl