ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNY CYKL WARSZTATÓW: „SŁOWA MAJĄ MOC! AKTYWNA KOMUNIKACJA W KONFLIKCIE” – SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA DZIELNIC WAWER

„Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można
i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć.”

Andrzej Sapkowski

Czy udana relacja to taka, w której nie ma konfliktów?

A może kluczem do sukcesu jest zadbanie o swoje potrzeby nawet w niesprzyjających warunkach?

Jak się porozumieć, jeśli zalewają nas silne emocje?

Do którego momentu można sobie radzić samemu, a kiedy trzeba udać się po fachową pomoc?

Jeśli bliskie Ci są powyższe pytania – ten cykl warsztatów jest dla Ciebie!

W trakcie ośmiu spotkań online spróbujemy spojrzeć na różne konflikty towarzyszące nam w życiu z wielu perspektyw. Wypracujemy konstruktywne metody radzenia sobie w sytuacjach, które generują dużo napięcia. Poznamy i przećwiczymy podstawy asertywnej komunikacji, pozwalające zadbać o własne potrzeby, przy jednoczesnym poszanowaniu potrzeb innych osób (tak, to jest możliwe!)

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania będą się odbywały na platformie Zoom i są przeznaczone dla dorosłych mieszkańców m.st.Warszawy. Poprowadzi je Lidia Flis – psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności miękkich. Terminy spotkań: 20.04., 27.04., 11.05., 18.05., 25.05., 1.06., 8.06., 15.06. (godz.18:00 – 20:00).

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów dostępnym na stronie: https://sprwawer.pl/aktualnosci/slowa-maja-moc-asertywna-komunikacja-w-konflikcie/ oraz o wypełnienie formularza rekrutacyjnego https://forms.gle/xk1VCgDRAg67WTL26

Osoby zakwalifikowane dostaną drogą mailową link do spotkania. Warsztaty zostaną poprzedzone półgodzinnym spotkaniem technicznym, które odbędzie się na ok. tydzień przed pierwszym warsztatem. (obecność obowiązkowa)

Plakat warsztatów - Słowa mają moc. Aktywna komunikacja w konflikcie

Źródło: Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Wawer