WEEKENDOWE SPOTKANIA DLA DOROSŁYCH CZŁONKÓW RODZIN Z PROBLEMEM UZALEŻNIENIA I/LUB PRZEMOCY – FUNDACJA C.E.L.

Fundacja C.E.L. informuje, że w najbliższym czasie w ramach realizowanych zadań uruchamiamy trzy grupy i proponujemy trzy spotkania weekendowe dla dorosłych członków rodzin z problemem uzależnienia i/lub przemocy.

W ramach zadania „Rozwój Kompetencji Życiowych dla Dorosłych Członków Rodzin” finansowanego ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów prowadzimy aktualnie nabór na:• Grupę dla osób mocno po trzydziestce w „tarapatach” społecznych i zawodowych „Jak rozwiązać „związane życie”, czyli o lepszym radzeniu sobie z problemami tu i teraz dla lepszego tam i potem”. Zaczynamy 08.05.2023 r., a kończymy 19.06.2023. Więcej szczegółów tutaj.• Spotkanie weekendowe: „Jak się nie dać własnym zmorom, czyli gdzie szukać zasobów i sił do pielęgnowania „pogody ducha” i życia „po swojemu” dla osób dorosłych, niekoniecznie rodziców”. Weekend: 27-28.05.2023 r. Więcej szczegółów tutaj.

W ramach zadania: ”Małymi krokami do wielkich zmian, czyli jak skutecznie przeciwdziałać długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie” finansowanego ze środków m.st. Warszawy mamy jeszcze wolne miejsca na:• Grupę dla kobiet – matek, pragnących stworzyć nowy, dobry związek „Dojrzały apetyt na dobry związek”. Zaczynamy 10.05.2023, a kończymy 12.07.2023 r. Szczegóły tutaj.

W ramach zadania „Stop bezradności wobec przemocy w domu i w rodzinie” finansowanego ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów uruchamiamy nabór na:• Weekendowe spotkanie grupowe: „O sprawdzaniu i pilnowaniu granic w życiu codziennym, czyli jak dbać o siebie i nie naruszać tego co ważne dla innych” dla osób dorosłych, niekoniecznie rodziców. Weekend: 03-04.06.2023 r. Szczegóły tutaj.• Grupę dla par realizowaną w formie spotkań weekendowych „Mity i wyzwania w związkach”. Zaczynamy 01.07.2023, a kończymy 15.10.2023 r. Szczegóły tutaj.• Weekendowe spotkanie grupowe: „Jak odkrywać to co ważne i jak z tego korzystać, czyli gdzie szukać zasobów i sił do życia bez przemocy” dla osób dorosłych, niekoniecznie rodziców. Weekend: 15-16.07.2023. Szczegóły tutaj.

Proponowane działania kierujemy wyłącznie do mieszkanek i mieszkańców Warszawy.Wszystkie działania Fundacji C.E.L. są nieodpłatne.
Logo Fundacji CEL