SZKOLENIA DLA RODZICÓW NA TEMAT WALKI Z DEPRESJĄ DZIECI I MŁODZIEŻY

Serdecznie zapraszamy na szkolenia online na temat walki z depresją dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi dr Konrad Ambroziak z Fundacji Psycho-Edukacja. Zajęcia odbędą się na platformie MS Teams. Terminy spotkań:
26 lutego 18.00 – 20.00 Czym jest depresja? Specyfika depresji u dzieci i nastolatków. (edycja I)
Dołącz do zdarzenia na żywo
9 marca 18.00 – 20.00 Czym jest depresja? Specyfika depresji u dzieci i nastolatków. (edycja II)
Dołącz do zdarzenia na żywo
15 marca 18.00 – 20.00 Jak zapobiegać depresji? Zasady dobrostanu psychicznego u dzieci i młodzieży w warunkach pandemii. (edycjaI)
Dołącz do zdarzenia na żywo
17 marca 18.00 – 20.00 Jak zapobiegać depresji? Zasady dobrostanu psychicznego u dzieci i młodzieży w warunkach pandemii. (edycja II)
Dołącz do zdarzenia na żywo
Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

Konrad Ambroziak – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, terapeuta poznawczo-behawioralny, terapeuta motywujący i trener dialogu motywującego. Współautor książki „Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać” (GWP, 2018). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej i Motivational Interviewing Network of Trainers. Ukończył szkolenie superwizyjne z terapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therapy Center i jest superwizorem Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracował z dorosłymi ofiarami przemocy i ich dziećmi, a także z dziećmi krzywdzonymi w ośrodkach interwencji kryzysowej oraz w Fundacji Dzieci Niczyje. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi dotkniętymi zaburzeniami: zachowania, depresyjnymi, lękowymi i osobowości, a także ADHD. Jest autorem wielu artykułów dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej oraz zagadnień związanych z uprzedzeniami. Od wielu lat uczy psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Szkole Psychoterapii Crescentia. Jest prezesem Fundacji Psycho-Edukacja, która zajmuje się profilaktyką zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Materiał pochodzi ze strony Biura Edukacji m.st. Warszawy.