OFERTA DLA RODZIN DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY ORAZ OFERTA PORADNICTWA RODZINNEGO – FUNDACJA IKA

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, że Fundacja “Ika” im. Iki Szpakowskiej realizuje dwa programy finansowane przez m. st. Warszawa. Obydwa programy są trzyletnie i trwają do listopada 2024 r.:
  1. „Zapewnienie specjalistycznej pomocy rodzinom doświadczającym przemocy”. Program jest dedykowany dla osób dotkniętych problemem przemocy – dorosłych i dzieci poszukujących wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, prawnego. W ofercie mamy również wsparcie coachingowe.
  2. „Organizowanie i prowadzenie poradnictwa rodzinnego skierowanego do rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi oraz wsparcia doradczo-edukacyjnego osób/rodzin w procesie rozwiązywania problemów życiowych”. Program jest dedykowany dla osób i rodzin doświadczających problemów rodzicielskich, wychowawczych, życiowych. Odbiorcami naszych działań są zarówno dzieci jak i dorośli potrzebujący wsparcia psychologicznego, pedagogicznego lub prawnego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących problemów okołorozwodowych. Zapraszamy wszystkie osoby które znajdują się w kryzysie małżeńskim.

Udział w programach jest bezpłatny dla mieszkańców m.st. Warszawy.W celu zapisania się na konsultację ze specjalistą prosimy o kontakt drogą mailową fundacjaika@fundacjaika.pl.

Programy realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem:

Marta Rataj – psychologJoanna Drożdż – psycholog, pedagogAlicja Pater – psychologJacek Ptasiński – pedagog, mediatorIwona Rudnicka – pedagog, socjoterapeutaAleksandra Miliwek – psychologJakub Rataj – psychologBartosz Zajkowski – prawnikW ramach programów prowadzimy poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, prawne oraz wsparcie coachingowe – realizowane w formie pracy stacjonarnej jak i zdalnej.

Jeżeli Państwa klienci potrzebują dodatkowej pomocy bądź wsparcia zachęcamy do skorzystania z usług Fundacji.
Logo Fundacji IKA