KONKURS EDUKACYJNY „MISTRZ CHEMII I FIZYKI”

Fizyka i chemia zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o cenne nagrody oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Uczestnicy będą się mogli wykazać przygotowując opracowania na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do utrwalenia zdobytej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs startuje w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ.

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość dwóch tysięcy złotych!

Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do wykorzystania w serwisie z korepetycjami online Tutors.live. Można je przeznaczyć np. na naukę języków obcych lub na nadrobienie zaległości w dowolnym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!