CYKL BEZPŁATNYCH WEBINARÓW „WIOSNA W ZWIĄZKU” – SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA DZIELNICY WAWER

Wiosna jest czasem, w którym wszystko budzi się do życia. Kojarzy się z nadzieją i nowym początkiem. Ta przyrodnicza rzeczywistość może być inspiracją do zmierzenia się z problemami w związku, z którymi borykamy się od jakiegoś czasu, wypracowania nowych rozwiązań i zmotywowania się do codziennego dbania o relacje.

Dlatego już w drugiej połowie marca ruszamy z cyklem bezpłatnych webinarów o tematyce związkowej!

Cykl składa się z 5 bezpłatnych spotkań, odbywających się co dwa tygodnie w środy – począwszy od 24.03, w godzinach 18:00 – 20:00.

Każde spotkanie poświęcone będzie jednemu tematowi. Nie zabraknie kwestii dotyczących miłości, rodzin pochodzenia, łączenia ról rodzicielskich i partnerskich, dbania o związek i asertywnej komunikacji.

Webinary będą podzielone na dwie części – wykładową oraz przeznaczoną na zadawanie pytań. Można wziąć udział w całym cyklu lub w pojedynczych spotkaniach. Na każde spotkanie obowiązuje osobna rekrutacja.

Prowadząca cykl – Lidia Flis – jest psychologiem, psychoterapeutką, trenerką umiejętności miękkich, pracującą w naszej Poradni z parami i rodzinami.

W spotkaniach online mogą brać udział zarówno obydwoje partnerzy, jak i tylko jedna osoba z pary. Warunkiem koniecznym jest bycie mieszkańcem m.st. Warszawy.

Logo Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Wawer