„…BO SŁOWA MAJĄ MOC…” – AKADEMIA SKUTECZNEGO POROZUMIEWANIA SIĘ – WARSZTATY ONLINE DLA PAR – SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA DZIELNICY WAWER M.ST. WARSZAWY

Słowa mają moc. Mogą budować między ludźmi mosty albo stawiać mury. Dzięki nim możemy wyrażać swoje potrzeby i dbać o ich zaspokojenie, rozwiązywać konflikty i podtrzymywać relacje z bliskimi. Możemy budować głębokie porozumienie. Ale słowa to nie wszystko. Ważna jest także umiejętność słuchania oraz to, jak radzimy sobie z emocjami.

Jeżeli Ty i Twój partner chcecie:

  • przyjrzeć się mechanizmom rządzącym komunikacją w Waszym związku
  • zdobyć narzędzia ułatwiające budowanie porozumienia w relacji
  • nauczyć się słuchać i tego, jak być słuchanym

 

Te warsztaty są dla Was!

Spotkania będą się odbywały na platformie ZOOM i są przeznaczone dla par zamieszkujących / zameldowanych na terenie m. st. Warszawy.

Poprowadzi je Lidia Flis – psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności miękkich, pracująca w SPR Wawer z parami i rodzinami, autorka cyklu webinariów „Wiosna dla związku” realizowanego przez naszą poradnię w pierwszej połowie 2021 roku.

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów oraz o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://forms.gle/ECEprbgTQhaUppfJA (UWAGA: każde z partnerów powinno wypełnić go osobno!)

Osoby zakwalifikowane dostaną drogą mailową link do spotkania. Warsztaty zostaną poprzedzone półgodzinnym spotkaniem technicznym, które odbędzie się 11.10.2021 r. (obecność obowiązkowa).

Logo Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Wawer