„BLIŻEJ RODZICÓW IV” – WARSZTATY ONLINE – FUNDACJA BLIŻEJ

Fundacja Bliżej po raz czwarty realizuje projekt „Bliżej Rodziców” finansowany ze środków m.st. Warszawy (w dzielnicy Wesoła). Dzięki temu dofinansowaniu, udział we wszystkich planowanych zajęciach będzie bezpłatny dla uczestników. Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 0-6 lat do udziału w warsztatach psychoedukacyjnych, seminariach rozwojowych, grupach wsparciowo-rozwojowych, słowem: w projekcie szeroko rozwijającym kompetencje opiekuńczo-wychowawcze.
Na początek zapraszamy na sobotnie warsztaty o złości dziecka i o złości rodzica oraz na warsztat antystresowy. Odbędą się one w formie online odpowiednio: 15 maja, 22 maja oraz 12 czerwca w godz. 10:00-15:00. Zapisy prowadzone są przez formularz: https://forms.gle/w7GjAXVYY7m3Q2bE7 .
Wszelkie informacje o Fundacji, naszej aktualnej ofercie oraz formularze zapisów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod tym linkiem.
Informacje o kolejnych działaniach również będą umieszczane na stronie internetowej Fundacji „Bliżej” oraz na profilu na FB.
Bliżej rodziców IV - plakat.