BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY 14-18 LAT – FUNDACJA DLA WOLNOŚCI

Serdecznie zapraszamy warszawską młodzież w wieku 14-18 lat na bezpłatne zajęcia sportowo-twórcze w okresie od 23 lipca do początku września. Chcemy wykorzystać wakacje na wspieranie wszechstronnego rozwoju młodych osób, zwiększenia ich poczucia sprawczości, zaangażowania społecznego, odpowiedzialności i solidarności.

Projekt zaczyna się dwudniowym warsztatem integracyjnym, a następnie odbędziemy ok. 20 różnorodnych zajęć pod okiem edukatorki i trenera. Będziemy uprawiać sporty, odwiedzać ciekawe miejsca, tworzyć własne mini projekty, pomagać seniorom. Dokładny program ułożymy wspólnie z grupą.

Udział jest bezpłatny, a w czasie zajęć oferujemy wyżywienie. Jedyne wymagania w stosunku do uczestników i uczestniczek to: chęć udziału w całości projektu, otwartość na nowe osoby i doświadczenia oraz gotowość do udziału w treningach sportowych.

Szczegółowe informacje o zajęciach i zapisy online są dostępne tutaj.

Zajęcia są organizowane przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Youth Anti Radicalization Through Sport in Europe” współfinansowanego przez Komisję Europejską.