AKADEMIA LIDERÓW – FUNDACJA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Już po raz ósmy Fundacja Świętego Mikołaja otwiera roczny program Akademia Liderów. Akademia dedykowana jest dla młodych, zaangażowanych społecznie osób, które chcą zmieniać świat, działać na rzecz innych, lub brać w swoje ręce sprawy wspólne i publiczne.

Akademia kształci młodych liderów, którzy choć teraz dopiero się uczą w przyszłości z pewnością będą gospodarzami w swoich lokalnych miejscowościach, a może nawet i w całej Polsce. Uczestnicy otrzymują profesjonalne i głębokie szkolenie z pracy metodą projektową, zarządzania zespołem i komunikacji podczas 10-dniowej szkoły letniej; wsparcie tutorskie na czas realizacji własnego autorskiego projektu i stypendium dedykowane na rozwój pasji i talentów w kwocie 3000 zł. Na koniec biorą udział w 4-dniowej szkole zimowej w Warszawie.

Akademia Liderów jest dla osób w wieku 16-20 lat. Jeżeli to Ty i widzisz sens w działaniu, chcesz się nauczyć jak sprawnie prowadzić projekty i co zrobić krok po kroku aby zmieniać świat na lepsze, zapisz sobie datę rekrutacji i jej nie przegap.

Aby wziąć udział w Akademii trzeba zaprezentować nam swój pomysł na projekt. A więc:

1. W terminie rekrutacji uzupełnić formularz zgłoszeniowy (10-31 marca 2023)

2. Wziąć udział w  rozmowie rekrutacyjnej na temat swojego pomysłu na działanie (1-28 kwietnia 2023)

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Fundacji Świętego Mikołaja.

Źródło: Fundacja Świętego Mikołaja

Logo Fundacja Świętego Mikołaja